Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

Kariéra

 

BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s., 086 31 Bardejovské Kúpele

príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu:

FYZIOTERAPEUT

Termín nástupu: SEPTEMBER 2018

Požadované predpoklady: vzdelanie v príslušnom odbore, prax v odbore a znalosť cudzieho jazyka vítaná

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:  základná mzda 739 Eur/mesačne

 

Svoje žiadosti o prijatie do pracovného pomeru zasielajte na adresu:  BARDEJOVSKÉ KÚPELE a.s., oddelenie riadenia ľudských zdrojov, 086 31 Bardejovské Kúpele

Email: sekretariat@kupele-bj.sk

Bližšie informácie:  tel.054/4774252, 4774319, 4774311

 

 

Vážení uchádzači o zamestnanie,

v prípade, že chcete pracovať pre našu spoločnosť, máte možnosť nám poskytnúť súhlas, v ktorom nám dovoľujete uchovávať Váš zaslaný životopis s prílohami pre ďalšie spracovanie a uchovanie v našej databáze.

V prípade, že ste nám na to udelili súhlas, spracúvame Vaše osobné údaje na účel vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie, a to po dobu 12 mesiacov od skončenia výberového konania na relevantnú pracovnú pozíciu, alebo 12 mesiacov odo dňa zaradenia žiadosti do našej databázy.

Poskytnutie Vašich osobných údajov na tento účel a udelenie súhlasu so spracúvaním osobných údajov na tento účel sú úplne dobrovoľné.

 

Ako môžete svoj súhlas odvolať

Váš slobodný súhlas, ktorý jednoznačne potvrdíte svojím podpisom môžete kedykoľvek odvolať osobne, písomnou formou zaslanou do sídla Prevádzkovateľa, alebo emailom na gdpr@kupele-bj.sk. Odvolanie súhlasu však nemá vplyv na zákonnosť spracúvania založenom na súhlase pred jeho odvolaním.
Bližšie informácie o ochrane osobných údajov pri uchádzaní sa o zamestnanie v našej spoločnosti nájdete v tu: Informácie uchádzača o zamestnanie