Aktuality

Aktuality

AKTUÁLNE PONUKY, AKCIE A ZĽAVY

Aktuálne opatrenia

AKTUÁLNE OPATRENIA

 Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu a z dôvodu eliminácie rizika šírenia koronavírusu sme v Bardejovských Kúpeľoch prijali opatrenia, ktoré súvisia s príchodom klientov na kúpeľnú liečbu cez zdravotné poisťovne, samoplatcov a rekondičného pobyty: 

  • Klient po príchode do kúpeľov bude nasmerovaný do spoločenskej miestnosti hotela Ozón. Každý klient, ktorý nastúpi v termíne od 2.11. - 15.11.2020 je povinný so sebou priniesť certifikát o negatívnom výsledku testu nie starší ako 7 dní. Klienti s nástupom od 16.11.2020 absolvujú testovanie priamo v Bardejovských Kúpeľoch bezplatne.  Výnimka platí pre ľudí, ktorí majú platný negatívny test, antigénový nie starší ako 3 dni, PCR nie starší ako 7 dní, ktorým sa môžu preukázať alebo potvrdenie od lekára, že prekonali v priebehu 90 dní Covid-19.   Nasleduje meranie teploty a vypísanie dotazníka. Ak klient príde bez požadovaného testu, nebude prijatý na kúpeľnú liečbu. Klient môže vstupovať do objektov len samostatne, bez doprovodu inej osoby. Prijímať návštevy je za každých okolností (aj v prípade negatívneho testu) zakázané v interiéri – na chodbách budov, recepcii, v budove jedálne, na izbách.....
  • Ak klient prejde vstupným filtrom pokračuje na recepciu príslušného hotela, kde má zabezpečené ubytovanie a bude nasmerovaný k ošetrujúcemu lekárovi na vstupnú lekársku prehliadku.
  •  
  • Každý klient musí mať ochranné rúško alebo ináč chránené horné dýchacie cesty počas celého pobytu v kúpeľoch v interiéri aj exteriéri. Pri vstupe do každej budovy použite prosím dezinfekciu.
  • Počas pobytu bude klient usadený v jedálni pri dodržaní bezpečných odstupov medzi stolmi a stravníkmi. V prevádzkach, kde je bufetové stravovanie, bude z bufetových stolov servírovať jedlo a nápoje hotelový personál na základe výberu a želania hosťa. Zamestnanci budú dohliadať na dodržiavanie odstupov 2 metre a aby sa nevytváral príliš dlhý rad pri bufetovom stole, nosenie rúšok a používanie dezinfekcie.
  •  
  • V  prípade, že sa u Vás prejavujú známky ochorenia, je potrebné okamžite navštíviť zdravotnú sestru, prípadne lekára a informovať ich o tom. Túto oznamovaciu povinnosť majú aj všetci zamestnanci, ktorí majú podozrenie, že klient má zdravotné problémy.
  • Wellness Spa je dočasne mimo prevádzky.  
  • Naďalej platia všetky opatrenia, ktoré súvisia so zvýšenou dezinfekciou a ochranou zdravia.

 

Žiadame Vás, aby ste dodržiavali všetky opatrenia a správali sa zodpovedne voči ostatným klientom a kolektívu kúpeľov. Situáciu sledujeme a na základe jej vývoja budeme postupne uvoľňovať alebo prijímať ďalšie opatrenia. Sledujte nás, informácie budeme aktualizovať na tejto stránke.

Za dodržiavanie nariadení a opatrení Vám ďakuje kolektív a.s. BARDEJOVSKÉ KÚPELE.

Všetko robíme pre Vašu a našu bezpečnosť.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií