Darčekové poukazy

Darčekové poukazy

Darujte zdravie, krásu a oddych

Ponúkame Vám možnosť darovať pobyt alebo niektorú z ponúkaných procedúr ako darček.

Pripravili sme pre Vás nasledovné poukazy:

Darčekový poukaz na pobyt

Na číslach 054 /4774470, - 4450, -4500, -4440 alebo emailom cez marketing@kupele-bj.sk, rezervacie@kupele-bj.sk si dohodnite konkrétny typ pobytu, ktorý chcete darovať. Pobyt sa dá uhradiť poštovou poukážkou alebo prevodom na náš účet. Po pripísaní platby na náš účet Vám zašleme darčekový poukaz poštou bezplatne.

Pri objednávaní pobytu je možné dohodnúť sa aj na objednaní pobytu bez konkrétneho termínu, v takom prípade je ale potrebné najneskôr 10 dní pred plánovaným nástupom overiť, či máme voľnú kapacitu.

Darčekový poukaz na pobyt

Darčekový poukaz na procedúry

Môžete si vybrať niektoré z procedúr určených na voľný predaj a uhradiť ich buď priamo na oddelení Časovania procedúr v kúpeľnom dome, alebo prevodom na náš účet. Po zaplatení alebo pripísaní platby na náš účet Vám zašleme darčekový poukaz. Cena procedúr v darčekových poukazoch sú oproti bežným cenám zvýhodnené!

Pred príchodom je nevyhnutné rezervovať si konkrétny dátum a čas podania procedúry vopred v kúpeľnom dome na tel. čísle 054/4774225 alebo emailom casovanie@kupele-bj.sk.

Darčekový poukaz na procedúry

Darčekový poukaz do BEAUTY SPA

V ponuke máme dva typy poukazov, v hodnote 30 EUR alebo 50 EUR. Poukaz môžete využiť na akékoľvek služby kozmetického ošetrenia tváre alebo prístrojového tvarovania postavy. BEAUTY STUDIO sa nachádza v hoteli Ozón.

Prevádzková doba je PO - PI 10:00 – 18:00 hod, tel. číslo 0907 794 091.

Darčekový poukaz do BEAUTY SPA

Vstupy do WELLNESS SPA

Ponúkame Vám permanentku na 10 vstupov alebo zakúpenie ľubovoľného počtu vstupov do WELLNESS SPA bazénov a saunového sveta, ktoré sa nachádzajú v hoteli Ozón. Aktuálny cenník procedúr nájdete nižšie alebo sa môžete informovať telefonicky: 054/4772277. Prevádzková doba WELLNESS SPA bazénov je denne 11:00 – 21:00, saunový svet denne 13:00 – 21:00.
Vstupy do WELLNESS SPA

VZORY AKCEPTOVANÝCH KUPÓNOV A KARIET

Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz

ZĽAVY PRE SAMOPLATIACICH KLIENTOV

Darčekový poukaz Darčekový poukaz Darčekový poukaz
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií