Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ

Druhy a ceny pobytov

Relaxačné pobyty

Silvestrovský pobyt - hotely Ozón a Astória

Pobyt s plnou penziou v rozpätí 27.12.2018 - 5.1.2019. V cene ubytovanie, plná penzia, balíček atraktívnych procedúr, vstup do Wellness Spa, galavečer, sprievodný program, darček. Pobyt je možné absolvovať od 3 - 6 nocí.
Viac info Rezervuj

Pobyt s plnou penziou v rozpätí 27.12.2018 - 5.1.2019. V cene ubytovanie, plná penzia,  balíček atraktívnych procedúr, vstup do Wellness Spa, galavečer, sprievodný program, darček. Pobyt je možné absolvovať od 3 - 6 nocí.

Cena pobytu obsahuje: ubytovanie, plnú penziu a procedúry podľa počtu nocí:

Ø  3 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1x hydromasáž, 3 x 2-hod. vstup do Wellness Spa (bazény + sauny)

Ø  4 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1x hydromasáž, 1x prísadový kúpeľ, 4 x 2-hod. vstup do Wellness Spa (bazény + sauny)

Ø  5 nocí: 1 x klasická masáž, 2 x minerálny kúpeľ, 2 x soľná jaskyňa, 1x rašelinový zábal, 1x hydromasáž, 5 x 2-hod. vstup do Wellness Spa (bazény + sauny)

Ø  6 nocí: 12 x klasická masáž, 2 x minerálny kúpeľ, 2 x soľná jaskyňa, 2x rašelinový zábal,1x prísadový kúpeľ, 1x hydromasáž, 6 x 2-hod. vstup do Wellness Spa (bazény + sauny)

BONUSY v cene pobytu:  galavečer s hudobným hosťom THOMASOM PUSKAILEROM, kultúrny program, živá hudba, slávnostná večera, minerálka a fľaša vína na 2 osoby, fľaša sektu na 2 osoby, teplý a studený bufet, ohňostroj,  malé prekvapenie pre každého hosťa.

Cena pobytu neobsahuje daň z ubytovania 1 EUR/osoba/noc.

V prípade polpenzie sa z ceny odpočítava 5 EUR/osoba/noc.V prípade záujmu o pobyt bez procedúr sa z ceny odpočítava – 10 EUR/osoba/noc.

Podmienky pobytu pre deti: deti do 2,99 rokovbez nároku na lôžko grátis. Detskú postieľku poskytneme na izbu na požiadanie bezplatne. Deti od 3 do 5,99 roka zľava 50%, deti od 6 – 15 rokov zľava 20% z uvedených cien. Deti majú v cene ubytovanie, plnú penziu, vstup do soľnej jaskyne (počet vstupov totožný s počtom vstupov rodiča) a 2-hodinový vstup do bazénovej časti Wellness Spa podľa počtu nocí v sprievode dospelej osoby (saunový svet iba pre osoby od 15 rokov).

V prípade pobytu pre dieťa s polpenziou sa odpočítava – 3,50 EUR/deň.

Pobyt Wellness Relax

Relaxačný pobyt počas týždňa, je možné ho absolvovať od nedele do soboty (nástupné dni: NE, PON, UT alebo STR), od 2 do 3 nocí, v cene vstup do Wellness Spa a vybrané procedúry - podľa počtu nocí. Pri pobyte dlhšom ako 3 noci je možnosť spojiť viacero pobytov za sebou.
Viac info Rezervuj

Relaxačný pobyt bez lekárskej prehliadky, s dopredu určenými procedúrami, zahŕňa ubytovanie, stravu a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej časti.

Pobyt je možné absolvovať v čase od nedele do soboty (nástupné dni sú nedeľa až streda).

 

Počet procedúr v cene závisí od počtu nocí:

2 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x perlička/hydromasáž, 2 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

3 noci: 1 x klasická masáž, 2 x minerálny kúpeľ, 1x  perlička/hydromasáž, 1 x soľná jaskyňa, 3 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

 

Minimálny počet nocí: 2

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 4,99 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zdarma. Pre deti od 5 rokov odporúčame objednať pobyt MINI SPA.

ZIMNÝ pobyt v hoteli ALEXANDER****

Akciový wellness pobyt v hoteli Alexander s plnou penziou, balíčkom atraktívnych procedúr, neobmedzeným vstupom do wellness, platný od 2.1. do 14.4.2019. Ceny platia na víkendový pobyt, v prípade, že máte záujem o pobyt cez týždeň, na pobyt sa vzťahuje zľava.
Viac info Rezervuj

Cena pobytu závisí od počtu osôb a termínu (pobyty cez víkend a cez pracovný týždeň sú cenovo diferencované). V prípade záujmu o dlhší pobyt sa dá objednať viacero pobytov za sebou.
 

Pobyt pre 2 osoby (1/2 izba)

Víkendový (nástupný deň na pobyt je možný štvrtok, piatok alebo sobota):  268 €/2 noci/2 osoby alebo 390 €/3 noci/2 osoby

Počas týždňa (nástupný deň na pobyt je možný nedeľa, pondelok, utorok alebo streda): 256 €/2 noci/2 osoby alebo 366 €/3 noci/2 osoby
 

       Pobyt pre 1 osobu (1/1 izba):

Víkendový (nástupný deň na pobyt je možný štvrtok, piatok alebo sobota):  154 €/2 noci/osoba alebo 225 €/3 noci/osoba

         Počas týždňa (nástupný deň na pobyt je nedeľa, pondelok, utorok alebo streda): 148 €/2 noci/osoba alebo 213 €/3 noci/osobaCena pobytu zahŕňa:

-         ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plnú penziu – strava formou bufetov v hoteli Alexander

-         neobmedzený vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón (bazény + sauny) - Wellness Spa v prevádzke denne od 11.00 do 21.00 , sauny od 13.00 -21:00).

-         neobmedzený vstup do hotelového Wellness v hoteli Alexander - v prevádzke denne od 09:00 – 20.30 hod.

-         procedúry na osobu: 1 x parafínový zábal (15 min), 1 x minerálny kúpeľ (15 min. kúpeľ + 15 min. zábal), 1 x soľná jaskyňa (45 minút), 3 x denne pitná kúra na kolonáde. Rozpis procedúr dostane klient pri check in-e

-         DETI do 15 rokov – v cene ubytovanie, strava, 1 x vstup do soľnej jaskyne neobmedzený vstup do wellness spa – iba bazénový svet. Procedúra a wellness len v sprievode rodiča

-         uvítací drink v Lobby bare

-         zľava na služby Beauty Studia vo výške 15%

-         parkovisko pri hoteli grátis, bezplatné Wifi pripojenie.

-         K dispozícii je detský kútik, detské ihrisko pred hotelom + NOVINKA CLUB CAFÉ v priestoroch kaviarne hotela

-         Pobyt začína večerou, check in: 16.00, pobyt sa končí obedom, check out do 12.00

-         Doplňujúce informácie: prístelky sú možné iba na apartmánoch, povinný príplatok za apartmán je 30 €/ap/noc. V apartmáne môžeme umiestniť max. 2 prístelky pre deti do 15 rokov alebo 1 prístelku pre osobu od 15 rokov.

-         Pobyty s deťmi: dieťa do 4,99 rokov bez nároku na lôžko GRÁTIS. Detskú postieľku poskytneme na požiadanie grátis. Deti od 5  do 14,99 roka na pevnom lôžku: 34 EUR/noc, deti na prístelke: 30 EUR/noc

-         osoba nad 15 rokov na prístelke (vrátane) v apartmáne: zľava – 20% z ceny dospelej osoby

 

 

VÍKENDOVÝ POBYT VITAL

Wellness pobyt počas víkendu (nástupné dni: štvrtok, piatok alebo sobota), bez lekárskej prehliadky s dopredu určenými procedúrami a vstupom do bazénovésho aj saunového sveta.
Viac info Rezervuj

Cena pobytu obsahuje: ubytovanie, plnú penziu (strava formou bufetu), 3 krát denne pitná kúra a procedúry podľa počtu nocí:

2 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x prísadový kúpeľ + BONUS: 2 x 2 hod. wellness – bazény a sauny

3 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x prísadový kúpeľ 1 x parafínový zábal, 1 x soľná jaskyňa, + BONUS: 3 x 2 hod. wellness – bazény a sauny 

4 noci: 2 x klasická masáž, 1 x minerálny kúpeľ, 1 x prísadový kúpeľ,1 x parafínový zábal, 1 x soľná jaskyňa, 1 x hydromasáž, + BONUS: 4 x wellness – bazény a sauny

 

BONUSY zahrnuté v cene pobytu: denne 2 hodinový vstup do WELLNESS SPA v hoteli Ozón – bazénový a saunový svet, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky, vstup na tanečné zábavy.

V prípade polpenzie sa z cien odpočítava 5 EUR na osobu a noc.

 

V prípade plnej penzie sa pobyt začína večerou (check in od 16:00) a končí sa obedom (check out do 14:00). V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 16:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).

Pobyt Ozdravný

Min. 1 noc, v cene iba ubytovanie a strava, možnosť dokúpenia procedúr na mieste
Viac info Rezervuj

Pobyt bez liečenia, zahŕňa ubytovanie, stravu, 3x denne pitnú kúru a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej časti.

 

Minimálny počet nocí:1

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 12 rokov majú zľavu 20 % z ceny.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.

Pobyt pre deti MINI SPA

Pobyt pre deti ( 3 -15 rokov), min. 1 noc, v cene ubytovanie, strava, denne vstup do Wellness Spa - bazénovej časti.
Viac info Rezervuj

Pobyt je určený deťom od 3 - 15 rokov, zahŕňa ubytovanie, stravu a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej časti.

 

Minimálny počet nocí:1

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.

Beauty pobyt Elizabeth

Pobyt určený na dokonalý relax s využitím kozmetických služieb Beauty Studia. Pobyt je možné absolvovať na 3 alebo 4 dni. Zahŕňa luxusné kozmetické ošetrenie tváre aj denne neobmedzený vstup do Wellness Spa – bazénovej aj saunovej časti Wellnes SPA hotela Ozón.
Viac info Rezervuj

Pobyt je možné absolvovať na 2 alebo 3 noci. Zahŕňa ubytovanie, plnú penziu formou bufetov, denne neobmedzený vstup do Wellness Spa bazénovej aj saunovej časti hotela Ozón, kozmetické kúry, vstup do fitness.

Služby v cene závisia od dĺžky pobytu:
2 noci: denne neobmedzený vstup do WELLNESS SPA (bazénový aj saunový svet), luxusné kozmetické ošetrenie tváre Intensive Balance, 1 x masáž lávovými kameňmi (30 minút), denne hodinový vstup do FITNESS
3 noci: denne neobmedzený vstup do WELLNESS SPA (bazénový aj saunový svet), luxusné ošetrenie tvíre Intensive Balance, 1x telové ošetrenie, 1 x masáž lávovými kameňmi (30 minút), denne hodinový vstup do FITNESS

BONUS v cene: kávička s koláčikom na uvítanie, tanečné večery so živou hudbou

Minimálny počet nocí: 2

Pri plnej penzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00hod.
Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod. 

Ubytovanie

Min. 1 noc, prenocovanie bez stravy, s možnosťou dokúpenia raňajok.

Viac info Rezervuj

 

Prechodné ubytovanie s možnosťou raňajok.

 

Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Ubytovacie zariadenie

1/1

1/2

A 1/2

Prístelka

Alexander **** Exclusive

Astória ***+  Superior

Ozón***+   Superior

73 EUR

90 EUR

127 EUR

36 EUR

Astória *** Štandard

Ozón *** Štandard

 

63 EUR 80 EUR 112 EUR 32 EUR

Alžbeta - štandard ***

 

59 EUR 73 EUR 140 EUR 28 EUR

Zrekonštruované depandance  štandard ***:

František, Diana,

Lujza, Lívia, Fontána,

Hotel Mier

 

56 EUR

66 EUR

112 EUR

26 EUR

Vilky Economy **:

Blanka, Srnka, Eta, Mignon,....

42 EUR

43 EUR

84 EUR

17 EUR

 

Poznámka:  Cena ubytovania v kategóriách štandard *** a exclusive *** je vrátane raňajok 

                      K cenám účtujeme daň za ubytovanie mestu Bardejov 1 €/osoba/noc.

                      Uvedené ceny sú vrátane 20 %  dane z pridanej hodnoty.

 

Ceny stravovania:

 

Dospelá osoba

Dieťa do 12r., ½ porcia

Raňajky – bufetové stoly

5,50 EUR

3,85 EUR

Obed - bufety (Ozón, Astória)

Obed - bufety (Alexander)

7,70 EUR

8,50 EUR

5,39 EUR

5,95 EUR

Večera- bufety (Ozón, Astória)

Večera - - bufety (Alexander)

7,60 EUR

8,50 EUR

5,32 EUR

5,95 EUR

Plná penzia (Ozón, Astória)

Plná penzia (Alexander)

20,80 EUR

22,50 EUR

14,56 EUR

15,75 EUR

 

                               Príplatok za špeciálnu diétu: 1,50 EUR

 

Liečebné pobyty

Príspevková liečba v skupine B?

Schválila Vám poisťovňa návrh v skupine B? Využite možnosť ubytovať sa v hoteli Alexander****. Cena 31 €/noc zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plnú penziu formou bufetu. Ako BONUS Vám ponúkame neobmedzený vstup do Wellness spa. Viac informácií na tel. čísle: 054/4774460.
Viac info Rezervuj

Využite možnosť ubytovať sa v hoteli Alexander****. Cena 31 €/noc zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plnú penziu formou bufetu. Ako BONUS Vám ponúkame neobmedzený vstup do Wellness spa. Viac informácií na tel. čísle: 054/4774460.

Pobyt Štandard

Klasický liečebný pobyt na min. 6 nocí, 3 procedúry/deň, denne vstup do Wellness Spa

Viac info Rezervuj

Liečebný pobyt s lekárskou prehliadkou, zahŕňa ubytovanie, stravu, 3 procedúry/deň + 3x denne pitná kúra a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej časti.

 

Minimálny počet nocí: 6

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína obedom, nástup od 12:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 12 rokov majú zľavu 20 % z ceny.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.

Pobyt Senior

Klasický liečebný pobyt so zľavou určený pre osoby nad 60.r,lekárska prehliadka,,3 procedúry/deň, denne vstup do Wellness Spa.

Viac info Rezervuj

Liečebný pobyt s lekárskou prehliadkou, určený pre osoby nad 60 rokov a pre držiteľov preukazu ŤZP. Pobyt zahŕňa ubytovanie, stravu, 3 procedúry/deň + 3x denne pitná kúra a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej časti.

 

Minimálny počet nocí: 6

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína obedom, nástup od 12:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 12 rokov majú zľavu 20 % z ceny.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.

Senior špeciál

Cenovo najvýhodnejší pobyt pre klientov nad 60 rokov a držiteľov preukazu ŤZP! Liečebný pobyt s lekárskou prehliadkou a 2 procedúrami denne.
Viac info Rezervuj

Cenovo najvýhodnejší pobyt pre klientov nad 60 rokov a držiteľov preukazu ŤZP!

Liečebný pobyt s lekárskou prehliadkou, určený pre osoby nad 60 rokov a pre držiteľov preukazu ŤZP. Pobyt zahŕňa ubytovanie, stravu, 2 procedúry/deň + 3x denne pitná kúra a 2x za pobyt 2hodinový vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón – do bazénovej časti.

Štandard stravovania: raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere sú servírované, výber z MENU z 5 jedál. V prípade záujmu je možnosť dokúpiť si vyšší štandard stravovania za doplatok 5 EUR/deň (raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov).

 

Minimálny počet nocí: 6

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína obedom, nástup od 10:30 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

Na pobyt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy a darčekové kupóny. Pobyt je možné si objednať iba priamo cez internetovú stránku www.kupele-bj.sk alebo na rezervačnom oddelení: 054/4774470 (4450,4460,4440,4346).

Pobyt Extra

Liečebný pobyt pre náročných klientov, ktorí chcú absolvovať čo najväčší počet procedúr, pobyt zahŕňa lekársku prehliadku, 4procedúry/deň, denne vstup do Wellness Spa + ďalšie extra služby

. Minimálne 6 nocí.
Viac info Rezervuj

Liečebný pobyt s lekárskou prehliadkou, zahŕňa ubytovanie, stravu, 4 procedúry/deň + 3x denne pitná kúra a denne vstup do Wellness Spa – bazénovej aj saunovej časti.

 

V rámci vyšetrenia je možné absolvovať základné laboratórne vyšetrenie krvi a moču, EKG, kardiologické konziliárne vyšetrenie, ergometria a spirometrické vyšetrenie.

 

Ďalšie služby v cene pobytu:

  • 1 x voľný vstup na Šarišský večer – ochutnávka miestnych špecialít a nápojov v sprievode živej hudby.
  • 1 x nápoj v kaviarni zdarma za pobyt        

 

V prípade nekonania sa Šarišského večera, dostane klient 1 x vstup do soľnej jaskyne..

 

Minimálny počet nocí: 6

 

Pri plnej penzii sa pobyt začína obedom, nástup od 12:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

Pri polpenzii sa pobyt začína večerou, nástup od 16:00 hod. a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 10:00hod.

 

Deti do 12 rokov majú zľavu 20 % z ceny.

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu majú pobyt zdarma.

Redukčný pobyt

Pobyt zameraný na liečbu obezity (10 nocí) je zameraný na edukáciu pacienta, zdravú stravu a ponúka reálne výsledky na zníženej váhe klientov.
Viac info Rezervuj

Cena pobytu zahŕňa:

·         ubytovanie vo vybranej kategórii

·         lekárske vstupné vyšetrenie (EKG, meranie tlaku, pulzu, obvodu pása, váženie, odbery tukový metabolizmus BMI) a základná edukácia klienta, kontrolné a výstupné vyšetrenie                        

·        redukčnú diétu formou racionálnej stravy, strava je servírovaná

·        jedenkrát edukácia počas pobytu – s asistentom výživy                                                                                           

·        dvakrát počas pobytu poradenstvo u psychológa      

 ·       edukácia s fyzioterapeutom počas procedúr  

 ·         30 procedúr: hydrokineziterapia, skupinový telocvik, Nordic Walking + procedúry predpísané lekárom

BONUSY: neobmedzený vstup do wellness spa - bazénový svet, voľný vstup do rehabilitačného bazéna a fitnes podľa prevádzkových hodín.

Pobyt začína obedom (nástup od 12:00hod) a končí raňajkami (uvoľnenie izby do 10:00hod).

Pobyt je možné absolvovať v trvaní výlučne 11 dní /10 nocí/, nie je možné absolvovať kratší pobyt.

Redukčný pobyt nie je možné absolvovať  počas obdobia Veľkej noci a Silvestra. Pobyt je koncipovaný ako skupinový, minimálny počet osôb je 5, maximálny počet osôb v jednom turnuse je 12 osôb.

Pobyt prebieha v turnusoch: 8.9. - 18.9.2018, 1.10. - 11.10.2018, 29.10. - 8.11.2018, 26.11.-6.12.2018

VŠZP pre svojich poistencov po splnení podmienok zaradenia do programu OBEZITA poskytuje príspevok vo výške 30% (max. 8 EUR/deň) z úhrady za zdravotnú starostlivosť v kúpeľoch. Viac informácií nájdete v záložke Pobyty a Ceny - Cenníky.

1/1-  jednopos