Pobyt Extra

Pobyt Extra

V Bardejovských kúpeľoch

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.

Cena zahŕňa:

ubytovanie, plnú penziu (strava formou bufetu), lekárske vyšetrenie, 4 procedúry denne + 3 krát denne pitná kúra. V rámci vyšetrenia je možné absolvovať grátis základné laboratórne vyšetrenia moču a krvi, prípadne iné lekárom navrhnuté vyšetrenia. 

BONUSY zahrnuté v cene pobytu
denne neobmedzený do WELLNESS SPA v hoteli Ozón – bazénový  a saunový svet,  neobmedzený vstup na letné kúpalisko počas mesiacov júl a august

welcome drink v kaviarni, pravidelný animačný program, medicínske a historické prednášky, vstup na tanečné zábavy, vstup do Muzeálneho apartmánu Sisi počas otváracích hodín, PARKOVANIE GRÁTIS.

Cena nezahŕňa
daň z ubytovania 2 EUR/osoba/noc.

Doplňujúce informácie:

V prípade polpenzie sa z cien odpočítava - 5 EUR na osobu a noc. Deti do 3,99 roka so stravou a vstupom do Wellness SPA bez nároku na lôžko a procedúry sú grátis. Detskú postieľku poskytneme na požiadanie zdarma. Deti od 4 – 14,99 roka zľava – 20% z uvedených cien.


V prípade plnej penzie sa pobyt začína obedom (check in od 12:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00). 

V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 15:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00).

 
Za výber konkrétnej izby, resp. izby s balkónom účtujeme poplatok 6 EUR/deň, maximálne do výšky 60 EUR/pobyt. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a v objednávke potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy sa v prípade ich nevyužívania nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.ZĽAVY 


Zľava sa poskytne len v prípade, ak si rezervujete pobyt priamo cez rezervačné oddelenie Bardejovských Kúpeľov. Ak ste držiteľom zľavovej karty hláste nám to VOPRED - hneď pri rezervácii pobytu. Dodatočne nie je možné zľavy uplatniť.

Zľavy nie je možné kumulovať s inými zľavami.


Zľava 10% na liečebný pobyt pri minimálnej dĺžke trvania 14 pobytových dní (13 nocí) pre klientov poisťovne VšZP, Dôvera a Union.

Zľava 15% na liečebný pobyt pri minimálnej dĺžke trvania 14 pobytových dní (13 nocí) pre darcov krvi držiteľov Jánskeho plakety - len pre klientov VšZP.


Zľava pre držiteľov vernostnej karty Šariš Bardejov REGION CARD

Zľava 5% z ubytovania (z pobytu) v hoteli Alexander. Táto zľava sa uplatní až od 2. pobytu klienta. Zľava sa nevzťahuje na akciové pobyty.

 

Zľava pre držiteľov karty Sphere

Zľava 10% z nezľavnených pobytov.

Zľava 3% z akciových pobytov.

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)