Hotel Alexander

Hotel Alexander ****

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Hotel Alexander **** zrekonštruovaný kongresový a wellness hotel (bývalý hotel Minerál). 
Hotel má kapacitu 150 lôžok, z toho je 70 dvojlôžkových izieb (vrátane 5 bezbariérových) a 5 apartmánov. Je prepojený vnútornou chodbou s hotelom Ozón /vzdialenosť 170 m/, kde sa nachádza Wellness Spa a s kúpeľným domom - Balneoterapiou /430 m/, kde sa podávajú procedúry.


Hotel ponúka wellness s fínskou a parnou saunou, ochladzovací bazén, tepidárium, whirlpool, fitness a ponuku masáží. Reštaurácia ponúka jedlá modernej európskej gastronómie pripravované z kvalitných surovín. Hotel Alexander ponúka klimatizované kongresové priestory s kapacitou 300 miest a možnosťou variabilného riešenia na semináre, oslavy, školenia,...

Apartmán Exclusive

Obývacia a spálňová časť, kuchynský kút, sada na prípravu teplých nápojov, sada tanierov, šálok, príborov a pohárov (4 ks), minibar, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha, stolička. Súčasťou vybavenia je hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Exclusive

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha, stolička. Súčasťou vybavenia je hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Nabíjanie elektromobilu

Nová nabíjacia stanica pre elektromobily je dostupná priamo v Hoteli Alexander, nachádza sa v podzemnej hotelovej garáži. Službu poskytujeme iba pre ubytovaných klientov, nabíjanie je zdarma bez obmedzení. Bližšie informácie poskytne recepcia hotela.

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)