Hotel Astória

Hotel Astória ***

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Hotel Astória 
Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľoch a nachádza sa v centre Kúpeľov priamo oproti Kúpeľnej kolonáde. Hotel bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika. Astória ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Hotel je dvojposchodový s výťahom, ten však vzhľadom na historickú stavbu hotela zastavuje na medziposchodiach. Je potrebné počítať s tým, že k jednotlivým izbám vedú ďalšie schody. Hotel teda nemá bezbariérový prístup. Jedáleň hotela je otvorená v sezóne, ak je jedáleň počas zimných mesiacov zatvorená, stravovanie pre klientov je zabezpečené vo vedľajšom hoteli Ozón.  Oba hotely sú spojené vnútornou chodbou.
Rovnako ako hotel Ozón, aj Astória je prepojená chodbou s kúpeľným domom - Balneoterapiou. Hotel má Wi-Fi pripojenie. 

ŠTANDARD ***

Televízor, telefón, trezor na recepcii, chladnička, WC, sprcha. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, sklenený pohár, toaletné mydlo, vlasový šampón. Súčasťou vybavenia je otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi.

SUPERIOR ***+

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha. Súčasťou vybavenia je rýchlovarná kanvica, hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

APARTMÁN ŠTANDARD ***

Obývacia a spálňová časť, rozkladacia pohovka, kuchynská linka, minibar, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, vaňa, hotelový trezor. Súčasťou vybavenia je župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, telové mlieko, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Hotel ponúka v svojich priestoroch tieto služby

koncertná sála s kapacitou 100 miest

bohatý kultúrny program počas letných mesiacov v rámci Medzinárodného hudobného leta

vhodné priestory na semináre, školenia, konferencie

v letnom období espresso s terasou

salónik 15 miest

Kapacita hotela

80 lôžok

jednoposteľových izieb štandard***

12

jednoposteľových izieb superior ***+

12

dvojlôžkových izieb štandard ***

15

dvojlôžkových izieb superior ***+

10

apartmány superior ***+

3
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)