Hotel Ozón

Hotel Ozón ***

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Hotel Ozón 
Hotel Ozón je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. Hotel ponúka ubytovanie v dvojposteľových, jednoposteľových, bezbariérových izbách a apartmánoch. Hotel má balkónové aj nebalkónové izby. Budova má 5 poschodí, je vybavená výťahom a jedálňou, má Wi-Fi pripojenie. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s Kúpeľným domom - Balneoterapiou, kde sa podávajú kúpeľné procedúry (250m).
V roku 2020 prešli kompletnou rekonštrukciou všetky izby superior a 2 apartmány superior, ktoré sa nachádzajú na 2. poschodí.
V roku 2023 prešli rekonštrukciou zvyšné apartmány superior.ŠTANDARD ***

Televízor, telefón, trezor na recepcii, chladnička, WC, sprcha /vaňa. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, sklenený pohár, toaletné mydlo, vlasový šampón. Súčasťou vybavenia je otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi.

APARTMÁN ŠTANDARD ***

Obývacia a spálňová časť, rozkladacia pohovka, kuchynská linka, minibar, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha/vaňa, hotelový trezor. Súčasťou vybavenia je župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, telové mlieko, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

SUPERIOR ***+

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha. Súčasťou vybavenia je rýchlovarná kanvica, hotelový trezor, župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

APARTMÁN SUPERIOR ***+

Obývacia a spálňová časť, rozkladacia pohovka, kuchynská linka, minibar, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, vaňa, hotelový trezor. Súčasťou vybavenia je župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, hygienické vreckovky v krabičke, odličovací set, toaletné mydlo, telové mlieko, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Hotel ponúka v svojich priestoroch tieto služby

kaviareň

PC s pripojením na internet

Wifi free

Wellness Spa (bazény + saunový svet, fitness, solárium, masáže)

Beauty studio

kaderníctvo

kozmetika

pedikúra

trezor na recepcii hotela

stála zdravotnícka služba

stála výstava zaslúžilého umelca Vojtecha Löfflera

konferenčná miestnosť

monitorované parkovisko

detský kútik

Kapacita hotela

346 lôžok

1/1 štandard ***

6

1/1 superior ***+

2

1/2 štandard ***

118

1/2 superior ***+

39

Apartmán štandard***

3

Apartmán superior ***+

5

Bezbariérová izba štandard ***

3

Bezbariérová izba superior ***+

1
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)