Liečebný dom Alžbeta

Liečebný dom Alžbeta ***

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Štýlový liečebný dom Alžbeta sa nachádza v kúpeľnom parku, vedľa budovy Balneoterapie, kde sa podávajú liečebné procedúry.
Liečebný dom bol komplet zrekonštruovaný v roku 2016. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, k dispozícii je aj apartmán zariadený v štýle Sisi. Liečebný dom Alžbeta je prepojený s Balneoterapiou spojovacou chodbou a tým aj s ostatnými troma hotelmi - Astóriou, Ozónom a Alexandrom. Klienti ubytovaní v Alžbete sa stravujú v jedálni hotela Astória/Ozón. 

Budova je trojposchodová s výťahom. Alžbeta má vlastnú recepciu a priamo v budove sa nachádza aj soľná jaskyňa, ktorá je k dispozícii všetkým návštevníkom kúpeľov. Na prízemí liečebného domu sa nachádza Muzeálny apartmán Sisi a možnosť zakúpiť si rôzne darčekové predmety v štýle Sisi.
Štýlový liečebný dom Alžbeta sa nachádza v kúpeľnom parku, vedľa budovy Balneoterapie, kde sa podávajú liečebné procedúry.  Liečebný dom bol komplet zrekonštruovaný v roku 2016. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, k dispozícii je aj apartmán zariadený v štýle Sisi.  Liečebný dom Alžbeta je prepojený s Balneoterapiou spojovacou chodbou a tým aj s ostatnými troma hotelmi - Astóriou, Ozónom a Alexandrom. Klienti ubytovaní v Alžbete sa stravujú v jedálni hotela Astória/Ozón.

IZBA ŠTANDARD ***

TV sat, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha

APARTMÁN SUPERIOR ***+

LCD televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, minibar, rýchlovarná kanvica, hotelový trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, župan, WC, vaňa, obývacia a spálňová časť, kuchynský kút

Kapacita liečebného domu

137 lôžok

trojposteľové izby štandard ***

3

dvojlôžkových izieb štandard ***

63

dvojlôžkový apartmán Sissi superior ***+

1
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií