Penzión František a hotel Mier

Penzión František **+ a hotel Mier **+

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
František je depandance hotela Astória, nachádza sa 350m od centra kúpeľov. Hotel Mier je situovaný v blízkosti letného kúpaliska s vyhrievanou vodou, 450m od centra kúpeľov.


František **+  vznikol rekonštrukciou a rozšírením už existujúcej stavby. Ponúka ubytovanie v priestranných dvojlôžkových izbách a 2 apartmánoch. Väčšina izieb má balkón. František je situovaný 350 m od centra kúpeľov a návštevníkom ponúka príjemnú a tichú atmosféru, ktorú umocňuje vôňa blízkeho lesa.  Recepcia pre depandance František sa nachádza v hoteli Astória, ubytovaní klienti z Františeka sa stravujú v jedálni hotela Ozón. Budova je trojposchodová, nie je vybavená výťahom, bez WI FI pripojenia.

Hotel Mier **+ je situovaný v blízkosti detskej liečebne Valentína a letného kúpaliska s vyhrievanou vodou, 450m od hotela Astória. Hotel je po čiastočne rekonštrukcii, má tri poschodia a výťah. Recepcia pre Mier na nachádza v hoteli Astória. Klienti ubytovaní v Mieri sa stravujú v jedálni hotela Astória (spravidla máj - december), počas zimnej sezóny sa stravujú v hoteli Ozón. Budova je trojposchodová s výťahom, v hoteli je Wi FI pripojenie.ŠTANDARD **+

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha /vaňa. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, sklenený pohár, toaletné mydlo, vlasový šampón. Súčasťou vybavenia je otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi.

APARTMÁN ŠTANDARD **+

Obývacia a spálňová časť, rozkladacia pohovka, rýchlovarná kanvica, televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha/vaňa, hotelový trezor. Súčasťou vybavenia je župan, hotelové papučky, otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka. Kúpeľňa: sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, toaletné mydlo, telové mlieko, vlasový šampón. Na každé lôžko – 1 osuška, 1 uterák.

Kapacita liečebného domu František

50 lôžok

dvojlôžkových izieb štandard ***

23

apartmány štandard ***

2

Kapacita hotela Mier

68 lôžok

dvojlôžkových izieb štandard ***

32

apartmány štandard ***

2
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)