Vilky Eta, Marína, Eva, Blanka, Srnka, Mignon

Vilky Eta, Marína, Eva, Blanka, Srnka, Mignon

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
V areáli kúpeľov sa nachádzajú depandance hotelov, nazývané vilky, v ktorých poskytujeme ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách. Stravovanie je poskytované v hoteloch Astória alebo Ozón. Vilky sú klientom k dispozícii počas hlavnej sezóny. Väčšina viliek je poschodová, bez výťahov a bez Wi-Fi pripojenia.


Eta sa nachádza za Kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 16 lôžok (2 jednolôžkové izby a 7 dvojlôžkových izieb economy).

Marína sa nachádza za Kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 15 lôžok (1 jednolôžková izba a 7 dvojlôžkových izieb economy).

Eva sa nachádza za Kúpeľným domom, cca 300m od hotela Ozón, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 14 lôžok (7 dvojlôžkových izieb economy).

Mignon sa nachádza nad skanzenom, cca 400m od hotela Astória, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 28 lôžok (4 jednolôžkové izby a 12 dvojlôžkových izieb economy).

Blanka sa nachádza oproti liečebnému domu František, cca 350m od hotela Astória, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 23 lôžok (3 jednolôžkové izby a 8 dvojlôžkových izieb economy a 2 apartmány economy).

Srnka sa nachádza vedľa liečebného domu Alžbeta, cca 100m od hotela Astória, kde sa klienti stravujú. Vilka má kapacitu 20 lôžok (2 jednolôžkové izby a 9 dvojlôžkových izieb economy ).ECONOMY

nezrekonštruované izby, televízor, telefón, WC, sprcha /vaňa. Na každé lôžko – pohár na vodu, stolička, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, vešiak, toaletné mydlo, vlasový šampón

APARTMÁN ECONOMY

nezrekonštruované, obývacia a spálňová časť, kúpeľňa s vaňou + WC. Vybavenie: písací stolík, rozkladacia pohovka, televízor, telefón, sušič na vlasy, rýchlovarná kanvica, chladnička. Súčasťou apartmánu je sada tanierov, šálok, príbor a poháre (4ks). Na každé lôžko 1 osuška, 1 uterák, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, pohár, mydlo, vlasový šampón

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)