Vilky Lujza, Diana, Fontána, Lívia

Vilky Lujza **+, Diana **+, Fontána **+, Lívia **+

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Diana, Fontána, Lívia a Palmíra sú menšie ubytovacie zariadenia - vilky, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou. Patria preto k najobľúbenejším vilkám.
Diana sa nachádza za kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón. Ide o menšiu vilku s kapacitou 15 lôžok (5 jednolôžkových izieb a 5 dvôjlôžkových izieb štandard). Klienti dochádzajú na stravu do hotela Ozón.

Fontána patrí k najobľúbenejším vilkám, pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov za kostolom, v blízkosti hotela Ozón (100m), kde sa ubytovaní klienti stravujú. Vilka bola kompletne zrekonštruovaná, ponúka 21 dvojlôžkových a 8 jednolôžkových izieb štandard.

Lívia sa nachádza 250m od hotela Ozón, smerom na kúpliasko za kúpeľným domom - Balneoterapiou. V Lívii sa nachádza 17 dvojlôžkových izieb štandard s balkónom. 
 
Lujza sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného parku, v blízkosti hotela Astória, kde sa nachádza recepcia a jedáleň (cca 50m). Kapacita ubytovacieho zariadenia je 36 lôžok,všetky izby sú dvojlôžkové štandard. Vilka Lujza prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou.

Villa Palmíra ponúka viacero izieb, celková kapacita je 18 lôžok (7 dvojlôžkových izieb štandard *** a 4 jednolôžkové izby štandard ***). Palmíra sa nachádza 100m od letného vyhrievaného kúpaliska a 400m od hotela Ozón, kde sa ubytovaní klienti stravujú.

Všetky vilky sú dvojposchodové budovy bez výťahu.

ŠTANDARD ***

TV sat, rádio, telefón, chladnička, WC, vaňa

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií