Vilky Lujza, Diana, Fontána, Lívia

Vilky Lujza **+, Diana **+, Fontána **+, Lívia **+

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Vilky Diana, Fontána, Lívia a Lujza sú menšie ubytovacie zariadenia - vilky, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou. Patria preto k obľúbeným.
Všetky vilky sú dvojposchodové budovy bez výťahu a bez Wi-Fi pripojenia. Wi-Fi pripojenie je iba v Mieri, vo vilke Fontána a v hoteloch.

Diana sa nachádza za Kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón. Ide o menšiu vilku s kapacitou 15 lôžok (5 jednolôžkových izieb a 5 dvôjlôžkových izieb štandard). Recepcia pre Dianu je v hoteli Ozón, kam sa dochádza aj na stravu.

Fontána patrí k najobľúbenejším vilkám, pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov za kostolom, v blízkosti hotela Ozón (100m), kde sa ubytovaní klienti stravujú. Vilka bola kompletne zrekonštruovaná, ponúka 67 lôžok (24 dvojlôžkových a 19 jednolôžkových izieb štandard). Recepcia pre Fontánu je v hoteli Ozón, kam sa dochádza aj na stravu. Vilka Fontána má Wi-Fi pripojenie.

Lívia sa nachádza 250m od hotela Ozón, za Kúpeľným domom - Balneoterapiou. V Lívii sa nachádza 34 lôžok (17 dvojlôžkových izieb štandard s balkónom). Recepcia pre Líviu je v hoteli Ozón, kam sa dochádza aj na stravu.
 
Lujza sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného parku, v blízkosti hotela Astória (cca 100m). Kapacita ubytovacieho zariadenia je 36 lôžok (18 dvojlôžkových izieb). Vilka Lujza prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou. Recepcia pre Lujzu je v hoteli Astória, kam sa dochádza aj na stravu.

Villa Palmíra ponúka viacero izieb, celková kapacita je 18 lôžok (7 dvojlôžkových izieb štandard *** a 4 jednolôžkové izby štandard ***). Palmíra sa nachádza 100m od letného vyhrievaného kúpaliska. Recepcia pre Palmíru je v hoteli Astória, kam sa dochádza aj na stravu (400 m). ŠTANDARD **+

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha /vaňa. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, sklenený pohár, toaletné mydlo, vlasový šampón. Súčasťou vybavenia je otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi.

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)