Vilky Lujza, Diana, Fontána, Lívia

Vilky Lujza **+, Diana **+, Fontána **+, Lívia **+

Aktuálne ponuky, akcie a zľavy

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.
Vilky Diana, Fontána, Lívia a Lujza sú menšie ubytovacie zariadenia - vilky, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou. Patria preto k obľúbeným.
Všetky vilky sú dvojposchodové budovy bez výťahu a bez Wi-Fi pripojenia. Wi-Fi pripojenie je iba v Mieri a v hoteloch.
Diana sa nachádza za Kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón. Ide o menšiu vilku s kapacitou 15 lôžok (5 jednolôžkových izieb a 5 dvôjlôžkových izieb štandard). Klienti sa stravujú v hoteli Ozón.

Fontána patrí k najobľúbenejším vilkám, pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov za kostolom, v blízkosti hotela Ozón (100m), kde sa ubytovaní klienti stravujú. Vilka bola kompletne zrekonštruovaná, ponúka 67 lôžok (24 dvojlôžkových a 19 jednolôžkových izieb štandard). Klienti sa stravujú v hoteli Ozón.

Lívia sa nachádza 250m od hotela Ozón, za Kúpeľným domom - Balneoterapiou. V Lívii sa nachádza 34 lôžok (17 dvojlôžkových izieb štandard s balkónom). Klienti sa stravujú v hoteli Ozón.
 
Lujza sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného parku, v blízkosti hotela Astória (cca 100m). Kapacita ubytovacieho zariadenia je 36 lôžok (18 dvojlôžkových izieb). Vilka Lujza prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou. Klienti sa stravujú v hoteli  Astória.

Villa Palmíra ponúka viacero izieb, celková kapacita je 18 lôžok (7 dvojlôžkových izieb štandard *** a 4 jednolôžkové izby štandard ***). Palmíra sa nachádza 100m od letného vyhrievaného kúpaliska. Klienti sa stravujú v hoteli Astória (400 m). ŠTANDARD **+

Televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha /vaňa

Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)