Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

Darčekové poukážky

Ponúkame Vám možnosť darovať pobyt alebo niektorú z ponúkaných procedúr ako darček. Pripravili sme pre Vás nasledovné poukazy:

  • Darčekový poukaz na pobyt
  • Darčekový poukaz na procedúry
  • Darčekový poukaz do BEAUTY STUDIA
  • Vybraný počet vstupov do WELLNESS SPA  

Darčekový poukaz na pobyt

Na číslach 054 /4774470 (60,50) alebo emailom cez marketing@kupele-bj.sk si dohodnite konkrétny typ pobytu, ktorý chcete darovať. Pobyt sa dá uhradiť poštovou poukážkou alebo prevodom na náš účet. Po pripísaní platby na náš účet Vám zašleme darčekový poukaz.

Pri objednávaní pobytu je možné dohodnúť sa aj na objednaní pobytu bez konkrétneho termínu, v takom prípade je ale potrebné najneskôr 10 dní pred plánovaným nástupom overiť, či máme voľnú kapacitu.

Darčekový poukaz na procedúry

Môžete si vybrať niektoré z procedúr určených na voľný predaj a uhradiť ich buď priamo na oddelení Časovania procedúr v kúpeľnom dome, alebo prevodom na náš účet. Po zaplatení alebo pripísaní platby na náš účet Vám zašleme darčekový poukaz.

Pred príchodom je nevyhnutné rezervovať si konkrétny dátum a čas podania procedúry vopred v kúpeľnom dome na tel. čísle 054/4774225 alebo emailom casovanie@kupele-bj.sk.

Darčekový poukaz do BEAUTY STUDIA

V ponuke máme dva typy poukazov, v hodnote 30 EUR alebo 50 EUR. Poukaz môžete využiť na akékoľvek služby kozmetického ošetrenia tváre alebo prístrojového tvarovania postavy. BEAUTY STUDIO sa nachádza v hoteli Ozón, prevádzková doba je pondelok –piatok 10:00 – 18:00hod, tel. číslo 0907 794 091.

Vstupy do WELLNESS SPA

Ponúkame Vám permanentku na 10 vstupov alebo zakúpenie ľubovoľného počtu vstupov do WELLNESS SPA bazénov a saunového sveta, ktoré sa nachádzajú v hoteli Ozón. Aktuálny cenník procedúr nájdete na našej webovej stránke, alebo sa môžete informovať telefonicky: 054/4772277. Prevádzková doba WELLNESS SPA bazénov je denne 11:00 – 21:00, saunový svet denne  13:00 – 21:00.

Vzory darčekových poukazov:

Bežná cena procedúr 19 €.  Cena za balíček (darčekový poukaz) 15 €

Bežná cena procedúr 17 €.  Cena za balíček (darčekový poukaz) 13 €

Bežná cena procedúr 16,50 €.  Cena za balíček (darčekový poukaz) 12 €

 

VZORY AKCEPTOVANÝCH KUPÓNOV A KARIET

                                                                                 
     
     
     
     
       

 

ZĽAVY PRE SAMOPLATIACICH KLIENTOV

 

 

 

одеяло купить