Referencie

Referencie

Podeľte sa s nami o vaše zážitky

Referencie našich klientov

Navštívili ste Bardejovské Kúpele a chcete sa podeliť o vaše postrehy, zážitky a odporúčania?
Napíšte nám a my ich radi uverejníme.
05.11.2023

Navštívila som Bardejovské kúpele vrámci letného pobytu 08/2023. Bola som nadmieru spokojná s personálom,hotelom Astória. Veľmi ma prekvapili procedúry a veľmi prijemné dievčatá na procedúre elektroliečby. Ich ochota,nálada,snaha pomáhať . Taktiež mi zodpovedali na moje každodenne otázky veľmi ľudským prístupom s praktickou radou. Ďakujem ! Selenbiuová

Eliána
25.08.2023

Ďakujeme za starostlivosť o naše dvojičky Martina a Tomáša ,všetkým sestričkám,animátorkam,p.vrchnej aj p.doktorke z LD Valentína.Aj keď teda chlapci vedia potrápiť,ale všetci to bravúrne zvládli

Nikola Hrčkova
10.10.2022

Dobrý deň. V dňoch 07. - 09.10.2022 sme v Hoteli Alexander strávili krásny víkend. S ubytovaním v danom hoteli a stravovaním sme boli veľmi spokojní. V cene pobytu sme mali aj procedúry - masáž, ktoré sme nevyužili pre zlé načasovanie (čas raňajok) a tiež skutočnosť, že masáž bola v priestoroch polikliniky kúpeľov, čo je na opačnom konci od hotela Alexander. Mali sme v cene aj Soľnú jaskyňu v liečebnom dome Alžbeta, ktorú sme mali absolvovať 08.10.2022 o 17.00 hod., kde sme sa dostavili, ale nebol nám umožnený vstup do jaskyne recepčnou liečebného domu Alžbeta, ktorá nás tam nevpustila s tým, že nemáme návleky, aj keď sme prišli spojovacou chodbou v župane a v prezuvkách. Argument, že môžeme jaskyňu absolvovať aj naboso, neakceptovala. Nikto nás neupozornil na to, že k návlekom sa je možné dostať iba z automatu za 0,50 Eur. Veľká škoda, že atmosféru z krásnych kúpeľov, profesionálny prístup iných zamestnancov kúpeľov, kazí prístup dotyčnej recepčnej a nejaký automat na návleky. My sme si pobyt plne hradili, tak tie návleky by mohli byť v cene. Ďakujeme personálu Hotela Alexander za pekný pobyt. Škoda, že niekedy sú automaty na návleky dôležitejšie ako samotný človek. S pozdravom Lachváčová.

JUDr. Zlatuša Lachváčová
13.02.2022

Dobrý deň, ďakujeme za krásny pobyt, strávený vo vašom hoteli ALEXANDER. No máme aj pripomienku k časovaniu procedúr . 3 procedúry sme mali načasovane na celý deň, a keby nebolo ústretovosti vašich zamestnancov na procedúrach tak nás víkendový pobyt by sme strávili len čakaním na procedúry a neuzili by sme si welnes tak ako sme si to predstavovali

Jana
12.10.2021

Ďakujeme za príjemný pobyt (seniori z klubu JESEŇ ŽIVOTA) v hoteli OZÓN v čase 4-9.10.21. Počnúc Lekárskym personálom na príjme, pracovníkmi na jednotlivých procedúrach, hotelovým a reštauračným personálom bolo všetko na vysokej úrovni. Ďakujeme a radi sa vrátime. P.S. Škoda , že prekrásne prírodné prostredie už roky kazí chátrajúca budova bývalej vojenskej zotavovne "DUKLA" !

Helena Brožková
21.07.2020

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať pani Doktorke, Vrchnej sestre a všetkým čo k tomu prispeli, chcela ešte raz poďakovať za starostlivosť a to správne nasmerovanie Michala v rámci pravidelného stravovania a pohybu. Bola som milo prekvapená ako to zvládol aj keď prvých pár dní bolo ťažších. Vrátil sa samostatnejší, pozitívne naladený a o čosi sebavedomejší, čo ma teší. Veľké pozitívum vidím v tom, že sa mi ani jeden krát do telefónu nesťažoval že je hladný, alebo že má s niečím problém. Zatiaľ sa drží, váha ide pomaly smerom dole. Dostal aj pochvalu od kardiologičky že sa mu upravil tlak - tak sa tešil. Ešte raz veľká vďaka a predpokladám že dovidenia o rok.

J.D.
26.04.2020

Dobry deň, velmi som bol spokojny ďakujem

Libor J
31.07.2019

Od początku profesjonalna obsługa. Najwyższa jakoś. Jestem całkowicie zadowolony :)

Łukasz K.
24.07.2019

Ďakujeme za krásny pobyt vo Vašom hoteli, všetko bolo perfektné, jedlo vynikajúce, izby čistučké, okolie prekrásne.Určite sa ešte vrátime.

Monika D.
22.07.2019

Dobry den , moja Mama bola u vas na liecebnom pobyte (24.-30.06.2019) a bola velmi spokojná. Pochvalovala si velmi prijemný personál v hoteli a aj personal zabezpecujuci zdravotnu starostlivost a procedury. So stravou a aj s ubytovanim bola velmi spokojná. Týmto Vám a aj celému kolektivu srdečne ďakujem. Prajem Vam pekny den a vela uspechov. S pozdravom Peter U.

Peter U
27.05.2019

Dobrý deň.. Videla som Vašu fotku na facebooku,a chcela som Vám touto cestou poďakovať za príjemne strávené chvíle vo Vašom kúpelnom zariadení.Bola som milo prekvapená prostredím, prístupom k pacientom,no proste zo všetkým.Vďaka Vám a celému personálu.Verím,že sa mi podarí a Vaše kúpele ešte navštívim.Verte,že budem odporúčať mojim známym návštevu Vašich kúpeľov.. Ešte raz ďakujem a prajem Vám,nech sa Vám darí. s pozdravom Danica Litvaiovaá

Danica Litvaiová
19.06.2018

Rada by som touto cestou vyjadrila velku spokojnost s liecebnym pobytom v Bardejovskych kupeloch, a to nielen, co sa tyka liecebnych procedur, ale najma vysoko profesionalneho pristupu celeho personalu. Zaroven este raz dakujem za Vasu ustretovost pocas celej komunikacie. Prajem Vam krasne leto a vela spokojnych klientov. Urcite sa k Vam vratim a budem rada, ked sa z toho stane pravidelna zalezitost. ;-)

Katarína M.
07.05.2018

V týždni od 8.4. do 15.4. 2018 som sa, so skupinou 23 priateľov, zastrešenou zväzom telesne postihnutých, zúčastnil ozdravného pobytu vo vašom zariadení, liečebný dom Ozón. V mene celého kolektívu si dovoĺujem vyjadriť vám úprimné poďakovanie a naše hlboké uznanie za kvalitu poskytovaných služieb. Ako v uplynulých rokoch, tak aj teraz, sme sa cítili výborne. Na čistotu, poriadok, kvalitu stravy a ochotu personálu nikto z účastníkov nemal žiadnu pripomienku. naopak, všetci chválili a vyjdarili prianie, aby som zabezpečil pobyt u vás v období roku 2019. Ak sa toho všetci v zdraví dožijeme, bude to už náš 9 ročník.

Milan V.
30.04.2018

Pobyt bol úžasný, nad naše očakávania. Ďakujeme celému personálu, ktorí sa počas pobytu v škole prírode o naše deti staral, za ich veľmi milý a láskavý prístup. Všetkým školám odporúčam zúčastniť sa školy v prírode u Vás, deti si to užili. Veľká vďaka.

ZŠ Sveržov
16.04.2018

Srdečný pozdrav a poďakovanie za krásny pobyt, výbornú stravu a starostlivosť v liečebni Valentína.

Dominika G.
15.03.2017

Bardejovské kupele patria medzi významné kupele, čoho dôkazom je aj to, že sa tu v minulosti liečilo aj niekoľko korunovaných hláv ( v roku 1809 - princezna Mária Lujza, budúca manželka francúzského cisára Napoleona I., v roku 1821 - ruský cár Alexander I., v roku 1895 - cisárovna Alžbeta známa ako Sisi ). Náš pobyt v týchto kupeľoch v zariadení : Hotel Astória bol bez chýb, strava bola veľmi dobrá ( na stravu sa chodilo do zariadenia: Hotel Ozón,ktorý js Astóriou spája chodba, vyzdobená peknými fotografiami. Vlastná organizácia liečby od lekárskej prehliadky až po jednotlivé; procedúry bola perfektne organizovaná za čo patrí personálu osobitné poďakovanie. Hotel Astória vzľadom na svoju polohu (oproti Kolonáde), ponuka svojím klientom prehľad o celkovom dianí v kupeľoch (blízko na Kolonádu a do kostola). Preto tento hotel doporučujem každému, okrem toho je to aj fantastická architektonická a historická pamiatka. Kritizovať nemáme čo. Bolo to fajn.

Jozef I.
11.03.2017

Dakujem za príjemne strávený pobyt, profesionálny a srdečný prístup všetkých Vašich zamestnancov, s ktorými som sa stretla. Na vylepšenie by som možno odporúčala viac kultúrnych podujatí aj mimo sezony napr. folklor z východniarskych regionov je úžasný a tu je priestor na jeho prezentáciu, a ešte viac osvety o Vašom zlate- o minerálnych pramenoch, bud formou prednášok, alebo aspon lekárov pri nástupnej prehliadke. Pred asi 35 rokmi, ked som bola prvýkrát v Bardejovských kupeľoch, to na tej úžasnej kolonáde žilo, teraz tam príde pár ludí,aj tí si väčšinou berú vodu do plastových fliaš ....možno je to tým, že teraz sa všade lieči všetko, a vtedy sme tam boli hlavne so zažívacími problémami a pitie vody sme brali za hlavnú procedúru. A ešte mi chýbala wifina vo Fontáne, dnes by to už malo byť v celom areáli. Napriek týmto mojim pripomienkam sú pre mna Bardejovské kúpele stále TOP!!! Bola som tu už po tretí raz po mojej vážnej operácii od r. 2014 a vrátim sa k Vám zas. Držím Vám palce a želám veľa entuziazmu vo Vašej záslužnej práci,či už vo zveľadovaní prostredia (tú Alžbetu ste zrenovovali nádherne) a tiež optimizmus vo Vašej menežerskej práci, lebo prináša dobré ovocie!!!

Anna P.
03.03.2017

Rada by som sa poďakovala všetkým, ktorí sa pričinili o môj super pobyt v Bardejovských kúpeľoch. Vaše kúpele som od roku 1983 navštevovala skoro každý rok až niekedy do roku 2000. Vždy som bola veľmi spokojná, prešla som viacerými liečebnými domami, takže som vedela porovnávať. Moja spokojnosť a lokalpatriotizmus si opäť vybrali tieto kúpele. V prvom rade ďakujem Vám, že ste mi vyhoveli termínom aj ubytovaním v Alžbete. Ubytovanie bolo úžasné, nádherne vyriešená nadstavba, krásne drevenné trámy v izbe, ( i keď centrálna vzduchotechnika, ktorá ide 24 hodín bez prestania, hučí v izbe a nedá sa klasicky vypnút vypínačom, chladný vzduch ide rovno na posteľ, to nieje žiadna výhra), ale počas môjho pobytu mi vyšli v ústrety, začo som im nesmierne zaviazaná. Ďakujem pani chyžnej na 3. poschodí, recepčné, veľmi ochotné a úžasné dámy, ktoré mi pomohli vyriešiť malý problém, personál na časovaní, zdravotnícky personál na procedúrach, pani MUDr. Čepigová, veľmi milá, ochotná a ústretová, personál v jedálni. Úžasní ľudia, pripravení pomôcť, ktorí svoju prácu zvládali veľmi profesionálne a vždy s ochotou a úsmevom. Strava v Ozóne bola výborná, pestrá a a pekné porcie. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem a tak ako aj doteraz, budem Vaše kúpele každému odporúčať. Jedna malá pripomienka, názor pacientov a môj taktiež, že jedna malá lekáreň (kedysi bola v Ozóne), by sa v kúpeľoch určite uživila. V čase, keď som tam bola ja, bolo veľmi veľa chorých ľudí a cestovať do Bardejova nebolo práve to najlepšie riešenie. Prajem veľa spokojných pacientov a kedže ste nastavili "laťku" veľmi vysoko, držím palce, aby ste na tom vrchole ešte dlho vydržali.

Daniela H.
01.03.2017

V dňoch 6.2.2017 až 27.2.2017 sme absolvovali s manželkou kúpeľný pobyt v Bardejovských kúpeľoch. Ubytovaní sme boli v LD Fontána I.Chceme sa poďakovať za veľmi dobre poskytovanie služieb pri absolvovaní procedúr, dobru stravu a veľmi pohotovú a a ochotnú pani, ktorá nam pripravovala a upratovala izbu č. 102. K absolútnej spokojnosti nám však chýbalo vybavenie izby funkčným rádioprijimačom ,TV prijímačom väčším ako je dnes na izbe ( pre seniorov veľmi malá orazovka)a hlavne pokrytie signálom pre internet a telefón. Verím, že sa to časom vylepší a my určite prídeme na pobyt do Bardejovských kúpeľov a budeme ich odporúčať aj naším priateľom.

Miron B.
08.12.2016

Dobry den, boli sme u vas na relaxacny vikend, kde sme si vyborne oddychli. Preto sa vam chcem podakovat za darcekovy poukaz a zaroven pochvalit vase Bardejovske kupele. Su krasne a vsetko bolo vyborne. Urcite vas budem chvalit a nadalej odporucat aj vsetkym mojim pacientom. Dakujem a pozdravujem

Anonym
27.07.2016

Nas pobyt bol uplne uzasny, velmi sa nam pacilo. A uz teraz vieme, ze sa k Vam opat vratime. Apartman v hoteli Alexander bol uplne ze, skvely. Mate to tam naozaj krasne. Osobne kazdemu odporucam, aby siel do Bardejovskych kupelov. V dobrom spominame a hlavne skoda, ze tych 6 dni tak rychlo zbehlo.

Silvia L.
21.06.2016

S celým pobytom som bola veľmi spokojná. Aj čo sa týka lekára - úplne super, procedúr, stravovania - výborné, aj s personálom. Všetci boli veľmi príjemní a láskaví. Vaše služby som aj doporučila svojim známym. Kolegyňa s manželom na moje odporúčanie už aj bola u vás minulý mesiac. Určite sa k vám ešte vrátim. Prajem všetko dobré.

Alena K.
09.05.2016

Vážená pani riaditeľka, chceme sa srdečne poďakovať za nádherný pobyt vo vašich kúpeloch. Vďaka kvalitným službám, milému a ústretovému personálu a peknému prostrediu sme sa cítili príjemne a dobre sme si oddýchli. Radi sa opäť na budúci rok vrátime. Želáme Vám veľa pracovných i osobných úspechov a rovnako spokojných hostí, akými sme my. So srdečným pozdravom za celý kolektív

Milan V.
22.11.2015

Pobyt bol výborný,dostatok procedúr,nuda nám nehrozila...výborný welnes,škoda že bez sauny.

Zlatica S.
06.11.2015

Boli sme na 100% spokojní s ubytovaním vo Fontáne, so stravovaním aj procedúrami. Najviac sa nám páčili masáže a strava, tá bola lepšia ako na svadbe.

Mária P.
27.10.2015

Vážená pani riaditeľka, ďakujeme za nezabudnuteľný redukčný pobyt u Vás.

Mária B.
14.09.2015

Veľmi srdečne vám chcem poďakovať za poskytnuté služby počas môjho krátkeho pobytu, najmä za ústretovosť, tomu sa hovorí ľudský prístup. Budem vaše kúpele odporúčať iným a len príjemne spomínať.

František P.
31.08.2015

V dňoch 3. až 24. augusta 2015 som absolvoval svoj vôbec prvý liečebný pobyt v kúpeľoch a to vo Vašich Bardejovských kúpeľoch. Priznám sa, že nenachádzam primeraných slov na mieru mojej spokojnosti s pobytom v kúpeľoch. Vysoko profesionálny a milý prístup, ktorý sa začal pri plánovaní môjho pobytu u pani Blažejčíkovej, pokračoval pri mojom príchode na recepciu hotela Astória. To všetko sa opakovalo u primára MUDr. Solanku a rovnako aj pri časovaní procedúr. Ochota, láskavosť, porozumenie, snaha pomôcť a vychádzať hosťovi maximálne v ústrety ma sprevádzala počas všetkých mojich liečebných procedúr u odborne zdatného a skúseného personálu. Izba v hoteli "Astória" bola pohodlná, moderná, vždy bezchybne čistá a nechýbal ani milý úsmev od ochotnej a milej chyžnej. Osobitnou kapitolou je mimoriadna úroveň Vašich stravovacích služieb. Nazdávam sa, že stravovanie znesie najprísnejšie kritéria v rozmanitosti, kvalite, ale aj v kultúre stolovania a obsluhy. Prekrásne prostredie kúpeľov, dokonalá úprava parkov, kvetov a zelene, sprievodné kultúrne podujatia vytvárajú spolu s úrovňou všetkých poskytovaných služieb harmonicky dokonalý a bezchybný celok.

Juraj K.
13.08.2015

Chcem sa úprimne poďakovať vedeniu Bardejovkých Kúpeľov za príjemný pobyt. Vedie ma k tomu prístup celého zdravotníckeho personálu, čisté prostredie, kvetinová výzdoba a dobrá strava. V nemalej miere aj krásna hudba Salónneho orchestra z Košíc. Pripomínajú nám starším ľudom mladosť.

Jančová
17.06.2015

Som jedna z klientov, ktori nedaju dopustit na Vase Kupele, som stala navstevovatelka Kupelov, okrem tohoto roku som bola kazdy rok v priebehu 20rokov dozadu. Paci sa mi prostredie, v ktorom su Kupele vystavane, pekne ich obnovujete, no bolo by potrebne nejako skulturnit tu obchodnu a restauracnu cast pri vstupe do Kupelov, je to stale rovnake a vela priestorov by sa dalo vyuzit na sprijemnenie volneho casu klientov. Uz sa tesim, ze v buducom roku Vas opät navstivim. Zelam Vam vsetko dobre, nech sa dari a hlavne nech su vsetci spokojni a fantasticka lieciva voda nech pomaha stale viacerym ludom.

Jarmila B.
16.05.2015

Dobrý deň, a už sme zase v práci. Kúpele na tento rok sú už pre nás príjemnou minulosťou. Ako v rozprávke. Všetko fajn... počasie, strava, procedúr,y ľudia. Ak sa nám v budúcnosti naskytne ešte príležitosť, určite prídeme. Ďakujeme vám všetkým, ktorí zabezpečujete aj poskytujete príjemné prostredie, pretože práca s ľuďmi nie je jednoduchá.

Silvester, Nitra
20.04.2015

BARDEJOVSKÉ KÚPELE JE MOJA SRDCOVÁ ZÁLEŽITOSŤ. Z TOHTO ČAROKRÁSNEHO KÚTA SLOVENSKA POCHÁDZAJÚ MOJI PREDKOVIA,TU SME ČASTO TRÁVILI VÍKENDY,CHODILI PO OKOLITÝCH NÁDHERNÝCH LESOCH NA PRECHÁDZKY.NAJMÄ KED BOLA HUBÁRSKA SEZONA. PEŠI SME ŠLI Z NEDALEKÉHO BARDEJOVA,CEZ LES DO KÚPEĽOV,VTEDY SA DALO PREJSŤ KRÍŽOM CEZ VINBARG,DNES ANI NEVIEM. V KAŽDOM ROČNOM OBDOBÍ SME NAVŠTEVOVALI KÚPELE,STÁLE BOLO ČO OBDIVOVAŤ,ALE AJ TERAZ. EŠTE SA VRÁTIM DO HISTORIE: MOJA BABKA ROBILA KUCHÁRKU V HOTELI DUKLA,A MÔJ DEDKO TAM ROBIL VRÁTNEHO AJ KED TREBALO ŠOFÉRA,ČO PÁNOV VOZIL. V ROKU 1973,AKO GYMNÁZISTI SME MALI STUŽKOVÚ V HOTELI ASTORIA.

Mária M.
06.04.2015

Všetci mojí priatelia vedia o oáze pokoja a relaxu v kúpeľoch a radi sa tam vrátime ak to bude len trochu možné. Bolo mi na veľkonočnom pobyte fajn a všetkým to odporúčam.

Anna Š.
05.04.2015

Môžem iba toľko povedať, že je tam super, aby to skúsili aj oni. Počasie nie vždy nám vyjde v ústrety, aby sme sa dlhšie poprechádzali po krásnych a čistých, útulných parkoch, ale to sa objednať nedá.

Anka B.
05.04.2015

Velmi pekne priestory, ochotny personal,prepojenie ubytovania, welnes a kupelneho domu. Pestra strava, z ktorej si vedel vybrat kazdy.

Zuzana K.
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)