Bonusy pre klientov na kúpeľ.liečbe

Bonusy pre klientov na kúpeľ.liečbe


PREČO JE DOBRÉ VYBRAŤ SI NA KÚPEĽNÚ LIEČBU PRÁVE NAŠE BARDEJOVSKÉ KÚPELE?


Milí pacienti na kúpeľnej liečbe,
počas svojho pobytu u nás máte k dispozícii okrem iného aj tieto vysoko kvalitné služby a procedúry:


1. Naši lekári sa Vám budú plne venovať v rámci pravidelných odborných prednášok ku všetkým indikáciám, ktoré u nás liečime.

2. Vďaka širokému spektru našich odborníkov vieme v prípade záujmu a potreby zabezpečiť konzultácie s odborným lekárom.
     
3. Pri vybraných indikáciách ponúkame ako procedúru unikátny Tréning pamäte s vyškolenou lektorkou, Mgr. Dankou Petrufovou. Pri tejto kognitívno-behaviorálnej metóde sa zameriavame na trénovanie a zlepšovanie poznávacích funkcií mozgu a pamäte.

4. Ako prvé slovenské kúpele sme počas covid pandémie zakúpili a zaradili do ponúkaných procedúr špeciálny laser MLS, ktorý využívame pre pacientov s post-covidovým syndrómom, na liečbu neurologických ochorení a ochorení pohybového aparátu.

5. V rámci liečenia ponúkame klientom aj špeciálnu respiračnú fyzioterapiu zameranú na liečbu postcovidu.

6. Naše kúpele majú vlastné laboratórium, v ktorom ponúkame možnosť vyšetrenia krvi na glykemický profil, glykovaný hemoglobín HbA1C a orálno-glukozo tolerančný test u indikácie Diabetes melitus.

7. Ponúkame možnosť zakúpiť si tiež biochemické a hematologické vyšetrenie krvi.

8. Vďaka nášmu vybaveniu modernými diagnostickými prístrojmi ponúkame možnosť zakúpiť si priamo u nás tieto odborné vyšetrenia: USG žilového systému, artériového systému, vyšetrenie Artériografom, duplexnú echokardiografiu, ergometrické vyšetrenie, bicyklovú ergometriu bez telemetrie alebo s telemetriou, Holter EKG, Holter TK a sonografiu karotíd.

9. Pre pacientov s prekonanou pľúcnou formou covidu, u indikácií II. a V. a na základe rozhodnutia ošetrujúceho lekára máte možnosť absolvovať Spirometrické vyšetrenie a podobne aj Copperov test pri príjme aj na konci pobytu.

10.  K TOP procedúram najvyššej kvality u nás patrí aj unikátny spôsob rehabilitácie systémom Redcord Neurac. Túto nórsku metódu využívame individuálne aj skupinovo pri funkčnej liečbe chorôb pohybového ústrojenstva. Cielenou rehabilitáciou sa snažíme prostredníctvom závesného systému o obnovenie porušených pohybových vzorcov pomocou vysokej úrovne stimulácie nervov a svalov.Počas pobytu sa o Vás postará náš odborne vyškolený a skúsený personál, pocítite blahodárne účinky našej liečivej minerálnej vody a veríme, že odídete domov s pocitom zdravia, oddychu a dobrej nálady.


Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)