Liečebné inhalácie

Liečebné inhalácie

Skupinová inhalácia

Obľúbenou formou vdychovania minerálnej vody je skupinová inhalácia. Skupinová inhalácia sa uskutočňuje v uzatvorenej miestnosti určenej cca pre 20 klientov, ktorí spoločne inhalujú prameň HERKULES rozprašovaný špeciálnym prístrojom do ovzdušia. Ako súčasť procedúry sa odporúča skupinové spievanie, ktoré znásobuje účinok inhalácie.
Skupinová inhalácia

Individuálna inhalácia

Je úmyselné vdychovanie prírodnej minerálnej vody (hydrogenuhličitanovosodnej) s teplotou 36˚C    za liečebným účelom. V Bardejovských Kúpeľoch klienti inhalujú minerálnu vodu HERKULES s vysokým obsahom jódu. Druhy individuálnej inhalácie:  HCD, DCD.ASEMA. Inhalácia sa podáva za účelom zlepšenia respirácie, prekrvenia sliznice dýchacích ciest, neutralizácie kyslej reakcie zapálenej sliznice a taktiež pôsobí antialergicky a antisepticky.
Individuálna inhalácia

Oxygenoterapia

Pri oxygenoterapii sa vdychuje vzduch obohatený 40 – 60% kyslíkom cez špeciálne nosné okuliare. Aplikáciou oxygenoterapie sa zlepšuje telesná a psychická výkonnosť, znižujú sa dôsledky stresu, zlepšuje sa srdcová činnosť, dochádza k zlepšeniu prekrvenia srdcového svalu, zvyšuje sa obranyschopnosť organizmu a pod.
Oxygenoterapia
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

Informácie
a časovanie
procedúr
054/4774225