Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

Aktuálne akcie a zľavy

JARNÝ WELLNESS POBYT V HOTELI ALEXANDER


Akciový Zimný pobyt v hoteli Alexander 5.1.-14.4.2019, cenník otvoríte kliknutím

Uplatnenie si príspevku - výdavky na rekreáciu - viac informácií tu

Využite jedinečnú možnosť poskytnutia príspevku na rekreáciu aj v našich kúpeľoch. Príspevok sa vzťahuje na všetky typy liečebných a relaxačných pobytov (pri min. 2 nociach), na prechodné ubytovanie, na procedúry a wellness služby využívané počas pobytu. Pri platbe za pobyt a služby vystavíme účtovný doklad, ktorý si klient môže uplatniť u svojho zamestnávateľa do 30 dní od ukončenia pobytu. Na potrebu vystaviť takýto doklad musí klient upozorniť pred platbou priamo recepciu alebo obchodné oddelenie.

V našich kúpeľoch momentálne nie je možnosť uplatniť si rekreačnú poukážku s použitím rekreačnej karty alebo iných foriem poukážok.


 

Pobyty je potrebné objednať si cez záložku REZERVÁCIA (v pravom rohu) alebo emailom: rezervacie@kupele-bj.sk. Ceny ostatných pobytov nájdete v záložke Pobyty a ceny - Cenníky.

Pre vypracovanie konkrétnej ponuky nás prosím kontaktujte: marketing@kupele-bj.sk, 054/4774470 (50,40).
 Informácie pre seniorov o pobytoch so štátnou dotáciou:

Pobyty sa začnú od mája 2019 a sú prioritne určené pre členov organizácie Jednota dôchodcov na Slovensku (JDS). Ak ste členom JDS, obráťte sa prosím priamo na svoju okresnú organizáciu JDS s požiadavkou na pridelenie poukazu. Prideľovanie poukazov a rozdelenie na jednotlivé termíny je v plnej miere v kompetenciách organizácie JDS, naše kúpele nemajú možnosť tento proces ovplyvniť a poukazy neprideľujú.

Ak nie ste členom JDS, nemôžeme Vám takýto pobyt so štátnou dotáciou u nás rezervovať. Môžeme Vás však zapísať do zoznamu náhradníkov a v prípade uvoľnenia poukazu Vás budeme kontaktovať. Ak máte záujem zapísať sa do zoznamu, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 054/4774470 (50,40) alebo emailom marketing@kupele-bj.sk.

Pre nečlenov JDS máme celoročne v ponuke cenovo výhodný pobyt Senior špeciál, ktorý si môžete klikom otvoriť tu.

 

Informácie o pobytoch Zdravý chrbát a Obezita:

Cenníky a podmienky oboch pobytov otvoríte klikom na ich názvy alebo ich nájdete cez záložku Pobyty a ceny - Cenníky medzi liečebnými pobytmi.

Oba pobyty sa organizujú výlučne v určených turnusoch pri min. počte 5 klientov. Pobyty sú dostupné všetkým klientom.

Poistenci VŠZP majú navyše nárok do 30.6.2019 požiadať o príspevok vo výške 30% (max. 8 EUR/noc, t.j. 80 EUR za pobyt) z úhrady za zdravotnú starostlivosť. Podrobnejšie informácie nájdete v tomto Memorande.

Žiadosti o úhradu príspevku - otvoríte klikom na názvy nižšie:

Žiadosť na pobyt Zdravý chrbát

Žiadosť na pobyt Obezita

 

Informácie o zľavách pre držiteľov karty COOP Jednota