Pobyt Špeciál 2021

Pobyt Špeciál 2021

V Bardejovských kúpeľoch

Pokračujte prosím výberom dátumu príchodu a odchodu.

Cena zahŕňa:

ubytovanie, plnú penziu (raňajky, obedy a večere formou bufetu, šalátový bufet + nápoj), lekárske vyšetrenie, 12 procedúr/6 nocí, + 3 krát denne pitná kúra,
BONUSY:
- Denne 2 - hodinový vstup do bazénov v hoteli Ozón / vstupy budú načasované kúpeľným lekárom/
- Bezplatné parkovanie na vyhradených parkovacích miestach

Cena nezahŕňa: daň z ubytovania 1,50 EUR/osoba/noc

Doplňujúce informácie:

V prípade polpenzie sa z cien odpočítava - 5 EUR na osobu a noc. 

V prípade plnej penzie sa pobyt začína obedom (check in od 12:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00). V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou (check in od 14:00) a končí sa raňajkami (check out do 10:00). Skorý check in alebo neskorý check out je možný len v prípade, ak je izba k dispozícii za aktuálny poplatok (od 10 EUR/izba)

Doplatok za apartmán: 15 EUR/osoba/noc (mimo Alžbety), doplatok za apartmán Sisi v Alžbete: 30 EUR/osoba/noc. Zľava pre osobu na prístelke: - 20% z ceny. Za výber konkrétnej izby, resp. izby s balkónom účtujeme poplatok 5 EUR/izba/deň, maximálne do výšky 50 EUR/pobyt. Na pobyt sa nevzťahujú žiadne zľavy ani darčekové kupóny. Ubytovacie zariadenie môže v individuálnych prípadoch ponúknuť klientovi aj iné ako dohodnuté a v objednávke potvrdené ubytovanie pri zachovaní jeho štandardu. Bonusy sa v prípade ich nevyužívania nenahrádzajú žiadnymi dodatočnými službami ani finančnou kompenzáciou.
Darčekový poukaz

Novinky

Nezmeškajte príležitosti na jedinečný oddych, radi Vám zašleme aktuálnu ponuku.

REZERVÁCIE
054/477 44 70 (4500, 4450)
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií